Nápoj lásky

28. srpna 2010 v 22:17 | Pavllinka
Taková narozeninová jednorázovka. Podotýkám, že je zde všechno idealizované, tudíž NEEXISTUJE ŽÁDNÝ ALLAN! :-D Doufám, že se vám bude líbit :-)Ozval se domovní zvonek a Amy běžela otevřít. Ve dveřích stál Martin s obrovskou kyticí růží.
"Bože, Martine, děkuju!" řekla nadšeně Amy a políbila ho na tvář. Pustila ho dál a Martin se přidal k ostatním hostům. Část jich byla na zahradě, kde také stál barman za svým míchacím pultem, grilovací souprava a obrovská houpací lavička, na kterou se vešlo nejméně 10 lidí - dárek od Michaela.
Chris přišel chvíli po Martinovi. Ten však nic nepřinesl, alespoň si to Amy myslela.
"Chrisi, konečně někdo, kdo má rozum a nedonesl žádný dárek. Michaelova houpačka je skoro přes celou zahradu," zasmála se Amanda a objala ho.
"Obávám se, že tě budu muset zklamat," řekl Chris a pomalu vytáhl z náprsní kapsy malou krabičku. Amy vytřeštila oči a vzala si od něj dárek.
"Snad to není žádost o ruku," zavtipkovala a Chris se jen smál. Amy otevřela krabičku a v ní byly nádherné stříbrné náušnice s kamínky. Amy si dala ruku na rty, aby aspoň nějak zakryla svůj údiv.
"Bože můj, já nevím, co mám říct," lapala po dechu a snažila se najít vhodná slova.
"Moc děkuju, Chrisi," zašeptala a stále koukala na náušnice.
"Můžu jít dál?" zeptal se s úsměvem.
"Ježiš promiň," řekla a ustoupila stranou, aby mohl projít.
"Všichni už tu jsou," oznámila mu a zarazila se... Ne, všichni tady nebyli, chyběl tu Rick. Pozvánku mu poslala, ale nedal ji vědět, jestli přijde. Nasadila si úsměv a vrátila se mezi své přátele. 
Potutelně se dívala na hodiny, jak čas rychle utíkal, a Rick nikde.
"Čekáš na něho?" ozval se ji za zády Michaelův hlas a Amy ses leknutím otočila. Jen tiše přikývla a sklonila hlavu.
"Neboj, určitě přijde. Přece si nenechá utéct tvoje narozeniny. Zvlášť když je to příležitost ti dát beztrestně pusu," zasmál se Michael a pohladil ji po ramenu. 
"Děkuju," usmála se a Michael odešel.
Bylo deset hodin večer, když se ozval domovní zvonek. Amy se rozzážily oči a běžela otevřít.
Vzala za kliku a jako ve zpomaleném uviděla, jak tam stojí Rick. Usmál se a vešel dovnitř.
"Kde jsou všichni?" zeptal se a Amy teprve zavírala dveře.
"Jsou na zahradě," odpověděla jako omámená a zadívala se Rickovi do očí.
"Mám pro tebe dárek, ale..." odmlčel se a podíval se na Am. Jí stačilo, že je vůbec tady.
"Musíme tam dojet, je to trochu větší," dořekl a chytl ji za ruku. Amy nestačila nic říct a už seděla v jeho autě.
Jeli hodně dlouho a když Rick zastavil, vybídl ji, aby zavřela oči.
"Ricku, varuju tě, tandem, vodní lyžování ani bunjee-jumping dělat nebudu," řekla Amy se značnou obavou v hlase.
"Amy, prosím, moje kolena už nejsou, co bývala, takže můžeš být klidná," uklidňoval ji, ale Amy si stále nebyla jistá. Byl totiž schopný všeho.
"Už můžeš," řekl konečně Rick a Amy otevřela oči. To, co uviděla, opravdu nečekala. Nacházeli se v nějakém obrovském růžovém sadu. Byly zde růže různých velikostí i barev. Nádherně to tu vonělo.
"Byl jsem ti koupit nějakou kytku, ale žádná mi nepřišla dost dobrá... dost dobrá pro tebe. Vím, že máš ráda růže, tak tady je máš." Rick otevřel náruč a znovu ji uvítal v růžovém království. Amy se procházela, chtěla přivonět k jedné růži, ale píchla se přitom do prstu a začal ji stékat pramínek krve.
"Sakra," zaklela, ale už tam byl Rick a něžně ji na to položil kapesník. Jakmile se ji dotkl, projel jí náboj a měla husí kůži. Rick se nadechl a chtěl něco říct, ale nakonec se jen podíval na noční oblohu a snažil se vzpamatovat  z tak blízké přítomnosti.
"Děkuju," zašeptala Amy a podívala se mu do očí. Rick její pohled nemohl vydržet.
"Půjdeme se něčeho napít?" zeptal se raději a Amy jen tiše přikývla. Byla zmatená z toho, jak její tělo reagovalo na jeho dotyk.
Uprostřed malé mýtinky byl stůl akorát pro dva, posypaný lístky růží. Na stole byly svíčky a dva nápoje.
"Barman tomu říká Nápoj lásky," řekl s úsměvem a podíval se na Amy, která ze všeho byla v šoku.
"Ricku... to je... to je nádhera!" pronesla uchváceným hlasem a pohladila Ricka po ruce.
Rick jim podal skleničky a ťukli si.
"Na tebe, Amy," usmál se a Amy se začervenala. Napili se a Rick odložil svoji skleničku.
"Zatancujeme si?" zeptal se a natáhl k ní ruku.
"Vždyť nehraje žádná hudba," namítla Amy, ale i přesto chytla jeho ruku. V tu chvíli začala hrát písnička od Westlife Nothing´s Gonna Change My Love for You. Amy ještě stále překvapená zavrtěla hlavou a dál už se nechala unášet melodickou hudbou a Rickovou přítomností. Původní vzdálenost byla 10 centimetrů, ale Rick si ji k sobě přitáhl. Amy si položila hlavu na jeho rameno a Rick ji políbil do vlasů. Už nedodržovali základní postoj. Obě Rickovi ruce byly obtočené kolem jejího pasu a Amy se držela jeho ramenou. Rick ji pomalu hladil po zádech a pokaždé Amy projela vlna vzzeušení.
Písnička dohrála, ale ani jeden se toho druhého nepustil. Do pozadí začala hrát další písnička Never had a Dream Come True. 
"Jsem moc ráda, že jsi přišel, a co víc, jsem ti nesmírné vděčná za tento večer," zašeptala, že ji skoro bylo slyšet, ale Rick by ji slyšel i v tom největším hluku.
"Já děkuju tobě, Amy... za to, že jsi," řekl a ještě víc si ji přitáhl. Amy se cítila tak šťastná, že ani nemohla uvěřit tomu, že se to opravdu děje. A právě jí.
Rick se pomalu zastavil a trochu se od ní odtáhl. Chytl její obličej do dlaní a zadíval se jí do očí. Pomalu se začal přibližovat a Amy cítila, jak tohoto muže tolik miluje a jak moc ho chce.
Rick ji přejel palcem po rtech a Amy přivřela oči. Konečně se dotkl svými rty jejích. Ucítil její sladkou chuť, její horké rty, po kterých toužil tak strašně dlouho. 
Amy ho pohladila ve vlasech a Rick ji něžně líbal. Na chvíli jejich polibek ukončil, nejen proto, aby se nadechli.
"Všechno nejlepší, Amy," řekl a usmál se. Amy ho jemně políbila.
"Děkuju, Ricku. Tohle je nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostala," pronesla a pohladila ho po tváři. 
Konečně jsou spolu, konečně jsou šťastní.

Takhle končí idealizované jednorázovky. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veve veve | Web | 29. srpna 2010 v 10:38 | Reagovat

nádherná jednorázovka:) moc dobře napsaná ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.